Konya Posta Kodu 2019

42000

Konya Posta Kodu Nedir?

Konya Posta Kodu 42000, posta kodları ilçe ve mahallelere göre değişiklik göstermektedir. Öğrenmek istediğiniz ilçenin posta koduna yan taraftaki listeden kolayça erişebilirsiniz.

Posta konu nedir; ülkemizdeki posta kodları, bir adrese kurye, fatura, mektup vs gibi birşeyler yollanırken kullanılması gereken dijital sayıdır. Ülkemizde posta kodları 5 haneden oluşmaktadır. İnsan gücünün çok yoğun bir şekilde kullanılmaması ve gönderilen postaların doğru adrese kolayca erişebilmesi için kullanılması gerekmektedir. Yapmış olduğunuz Konya posta kodu araması sonucu çıkan dijital sayıyı gönderiniz üzerinde belirterek siz de kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Şuan ulaşmış olduğunuz sayfa Konya posta kodları şehir sayfasıdır. Konya şehrine ait 31 ilçe bulunmaktadır. AHIRLI, AKÖREN, AKŞEHİR , ALTINEKİN , BEYŞEHİR, BOZKIR, CİHANBEYLİ, ÇELTİK, ÇUMRA , DERBENT , DEREBUCAK , DOĞANHİSAR, EMİRGAZİ, EREĞLİ, GÜNEYSINIR, HADİM , HALKAPINAR, HÜYÜK , ILGIN , KADINHANI , KARAPINAR , KARATAY , KULU, MERAM , SARAYÖNÜ, SELÇUKLU, SEYDİŞEHİR, TAŞKENT , TUZLUKÇU, YALIHÜYÜK , YUNAK ,